Сообщения

Сообщения за июнь, 2023
Изображение
ДІТЯМ СВІТУ - СОНЦЕ Й МИР Саме під такою назвою працівники сільської бібліотеки та сільського закладу культури спільно із Хмільницьким міським центром соціальних служб та мобільною командою ІНТЕРСОС провели цікаве та веселе свято для сільських та вимушено переміщених дітей. Діти подивилися відео ролики про права дитини, із смачним попкорном переглянули мультик, робили фото на згадку біля облаштованої фотозони, брали активну участь у малюванні малюнка піском, у інтелектуальній грі, спільно співали, танцювали , грали у квест та брали участь у майстер класі.  По закінченні свята усі отримали солодощі від соціальних служб, а також від КЗ" Будинок культури Хмільницької міської ради"
Изображение
 ХАЙ СОНЦЮ І КВІТАМ ВСМІХАЮТЬСЯ ДІТИ! Найкращі читачі  бібліотеки - філії села Куманівці та найактивніші учасники соціокультурних  заходів: Куберська Катерина, Червінський Олександр та Червінський Ростислав взяли участь у святі присвяченому  Дню захисту дітей , яке проводила Комунальний заклад "Бібліотека для дорослих" Хмільницької міської ради. Діти із цікавістю весело провели час: співали, жартували, грали та декламували вірші .На закінчення усіх діток  було нагороджено подяками та солодощами. Дякуємо працівникам бібліотеки за змістовне та чудове свято для дітей.
Изображение
СВЯТО СПОДІВАНЬ ТА НАДІЙ. Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей. Адже діти – це цвіт Землі,майбутнє нашої Української держави і кожного з нас, найдорожчий наш скарб,безмежна радість і щастя. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в щасливе життя українського народу. З нагоди свята та початку літніх канікул  сьогодні у бібліотеці - філії  представлена книжкова виставка " І знову у мандри запрошує книга". Надворі  діти малювали малюнки на асфальті
Изображение
 В Україні День слов’янської писемності та культури відзначається щорічно 24 травня. В цей день у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія, адже саме вони дали слов’янам писемність, використовуючи простий і зрозумілий алфавіт. Найбільш відомою книгою про походження писемності на слов’янській мові є «Повість минулих літ».  В бібліотеці біля представленої книжкової виставки  "Є мова - є нація" проведено пізнавальну годину «Дорогами тисячоліть до слов’янської писемності», під час якої відвідувачі узнали про витоки нашої мови, писемності та культури, про те, як з'явилися перші літери.  
Изображение
 " З українським словом до Перемоги". Сьогодні з учасниками гуртка на опанування української мови  провели літературну годину "Шляхами Василя Земляка"  українського письменника, прозаїка,сценариста,  кінодраматурга, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка. Присутні  ознайомитися з біографією письменника та його творами.  Народився Василь Сидорович Земляк (справжнє ім’я — Вацлав Вацек)  23 квітня 1923 року в селі Конюшівці на Вінничині в селянській родині. Василь Сидорович Земляк написав такі твори: повісті: “Рідна сторона” (1956), “Кам’яний брід” (1957), “Гнівний Стратіон” (1960). “Підполковник Шиманський” (1966), роман “Лебедина зграя” (1971)  та «Зелені млини» (1976), трагедія «Президент» (1974—1976),«Тихоня» та ін. Основна тема творів Василя Земляка – нелегка доля хлібороба, проблеми відновлення від післявоєнної розрухи українського  села, утвердження любові до рідної землі, до  Батьківщини, недавнє військове минуле...